Als
volledig gewapend, vloeibaar waterafdichtingssysteem staat
Triflex ProTect bekend als een van de paradepaardjes van Triflex. Met zijn eigenschappen is het systeem meester in het afdichten van de meest complexe zaken. Denk daarbij aan bijvoorbeeld
groendaken, die na aanleg niet meer toegankelijk zijn voor reparaties én onderhevig zijn aan chemicaliën. Triflex ProTect geeft die
zekerheid en rust: geen zorgen rond lekkages, want het membraam wordt vloeibaar en koud aangebracht én sluit perfect aan op uiteenlopende ondergronden. Het is ook chemicaliën- en hydrolysebestendig en uitstekend bestand tegen worteldoorgroei.
Daaruit blijkt dat Triflex ProTect niet alleen een bewezen levensduur van 25 jaar heeft, maar dat de levensduur naar alle waarschijnlijkheid nog hoger ligt. KIWA voorspelt de verwachte levensduur op 40 jaar.